Stavebný priemysel

stavební průmysl

Fromm vyrábí:

stroje na plastovou a ocelovou pásku, ručné páskovače, akumulátorové páskovače, pneumatické páskovačky, samozřejme i automaticke linky a také FS ovinovací stroje s normálním i s prestretch FS filmem který zaručuje značné úspory.

Nemůžeme probrat všechny potřeby a možnosti , proto jen na ukázku jeden z mnoha FROMM strojů:

FROMM Na obrázku vidíte plně automatický horizontalní páskovací stroj na plastovou pásku, Serie PM800     Tento stroj je možné používat jak polyesterové tak polypropylenové pásky. Stroje jsou  robustní a jsou spolehlivé, určené pro velké objemy výroby. Běžně se používá ve stavebnictví. Fromm má také odlehčenou verzi pro všeobecně balení.      Na obrázku vidíte plně automatický horizontalní páskovací stroj na plastovou páskuSerie PM800 .

Tento stroj je možné používat jak polyesterové tak polypropylenové pásky. Stroje jsou  robustní a jsou spolehlivé, určené pro velké objemy výroby. Běžně se používá ve stavebnictví. Fromm má také odlehčenou verzi pro všeobecně balení.

Chcete-li ziskat další informace, podívejte se na naši stránku Produty , nebo se s námi spojte a my s Vámi  rádi prodiskutujeme Vaše potřeby.

FROMM VIDEOS  - použití FROMM strojů ve stavebním průmyslu

Balení cihel s ovinovacím strojem FA630
Spolehněte se na FROMM FA630. Vaše zboží bude doručeno bez poškození. A adresát bude spokojený i kvůli minimálnímu množství balicího materilálu k odstranění.
Test - FROMM PET páska 2 x 25mm x 1,3mm
Fromm Pet páska ma vysokou pevnost a lehce nahradí ocelovou pásku. Fromm páskovací stroje a systémy jsou se STARstrap ™ páskami tak sladěné, že vysoká pevnost spoje je zaručena.
Páskování kamených desek
P356 - pneumaticky ovládaný páskovač na polyesterové nebo polypropylenové pásky. Stroj umožnuje vysokė napnuti polyesterových pásků a tím přestup z ocelových na plastovė pásky.
Test kvality balenia
FS400 - Zboží je perfektně zajištěno. Dík předepnutí filmu je spotřeba filmu nízká a tím i náklady.

späť na: Využitie v priemysle