Výrobné strediská

Skupina FROMM navrhuje, vyvíja a vyrába širokú škálu systémov a materialov na balenie výrobkov a paliet. V našej ponuke nájdete páskovacie stroje a zariadenia, ovinovacie baliace stroje na balenie paliet, Airpad - systém vzduchových vankúšov a spotrebný materiál.

Vývojové stredisko

Vo vývojovom stredisku FROMM (Nemecko) pracuje skúsený tím odborníkov, ktorý pomocou najmodernejších 3D-CAD systémov vyvíjajú nové technológie a produkty. Najnovšie testovacie postupy zaručujú najvyššiu úroveň kvality FROMM.

FROMM SYSTEM - Německo
FROMM SYSTEM - Nemecko

Výroba strojov a zariadení

Vo výrobných závodoch firmy FROMM sa produkuje 24 hodin denne. Tím vysoko kvalifikovaných špecialistov vyrába na počítači riadených strojoch výrobky, ktoré spĺňajú nejvyššie nároky na kvalitu .

Všetky prístroje a stroje sú dôkladne preskúšané, skôr ako opustia závod. Podnik získal certifikaciu ISO 9001.

FROMM Italiana   FROMM Obalové Systémy - Slovensko
FROMM Italiana   FROMM SLOVAKIA - Slovensko

Výroba plastových pások z polyesteru a viacvrstvových nafukovacích folií

STARstrap ™ sa vyrába na moderných tlačiacich zariadeniach výhradne z recyklovaného polyesteru z PET fľaší. Tieto pásky zaručujú vysokú kvalitu páskovania pri použití strojov a prístrojov FROMM.

Na tlačiacich zariadeniach sa vyrábajú rôzné typy fólií pre vzduchové vankúše Airpad. Špeciálne typy fólií zaručujú vysokú únosnosť jednotlivých častí airbagov. Závody získaly certifikáciu podľa ISO 9001 a ISO 14000.

Z logistických a ekologických dôvodov sa naše výrobné závody na spotrebný material nachádzajú v Nemecku, v Chile a v Thajsku.

FROMM Německo   FROMM Německo   FROMM Chile   FROMM Thailand
FROMM Nemecko   FROMM Nemecko   FROMM Chile    FROMM Thailand 

Recyklácia PET

Vo Fromm recyklačných záavodoch se vyrába z použitých PET fľaší vysoko kvalitný mletý materiál , aglomeráty a regranuláty pre výrobu PET pásky, potravinových fólií, textilu a nápojových fľiaš. Tým spĺňajú FROMM PET výrobky najprísnejšie ekologické požiadavky. Závod je certifikovaný v súlade s ISO 9001 a ISO 14001.

FROMM Německo
FROMM Nemecko


späť na: O spoločnosti