Drevársky priemysel

Vertikální automatický plastový páskovací strojFromm

má již mnoho let  vedoucí postavení na trhu v dřevařském průmyslu ve spojení s automatickými páskovacími stroji. Zpočátku dodával Fromm páskovací stroje na ocelovou pásku. Nyní s novou, vylepšenou technologií na výrobu polyesterových  pásků můžeme nabídnout zdokonalení, tedy přestup z ocelových pásků na polyesterové vázací pásky při velmi nízkých nákladech.

Pokud máte páskovací hlavu na ocelovou pásku, kontaktujte nás a uvidíme jaké můžete udělat finanční úspory s novou FROMM páskovácí hlavou na plastové pásky.

Fromm nabízí samozřejmě vedle automatických linek celou řadu páskovacich strojů.

Pre stanovenie najvhodnejšieho spôsobu zaistenia sa musí zvážiť max. vzdialenosť k zákazníkovi, metóda zabezpečenia tovaru a spôsob dopravy.  Tk isto je potrebné vziať do úvahy počet pohybov balíka a geografickú a klimatickú situáciu.

Najlepšia zaisťovacia metóda sa vykonáva pomocou vysoko odolných STARstrap ™  polyesterových pások. Naše páskovacie systémy, skládajúce sa z rôzných ručných, akumulátorových a pneumatických páskovačů a páskovacích zařízení, sú prispôsobené k používaniu príslušných polyesterových pások a boly patrične testované.

Tradičné balenie dreva:  tovar  je zabezpečený jednoduchým páskováním. To je možnú vykonať ručne alebo automaticky. Pri autmatickom páskování  je možná simultána kompresia tovaru.

Drevársky priemyselZabezpečenie tovaru jednoduchým  páskováním so súčasným použitím  drevených saníc. 

 Drevársky priemysel
Zaistenie tovaru  páskováním, so súbežným použitím ochranných rokov hore a drevených saníc dole.

  Drevársky priemysel
Zaistenie tovaru páskováním,  so  súbežným použitím ochranných rohov hore a dole.

Drevársky priemysel
Zaistenie tovaru páskováním a súčasné použitie drevených saních hore a ochranných rohov dole.

 Drevársky priemysel
Drevené tyče a koly sa zaisťujú  jednoduchým použitím pások.

EFB200 FROMM
FROMM EFB200 Ekonomický poloautomatický zaváděcí páskovací systém.


späť na: Využitie v priemysle